autor:

Distrito Capital - hotel, který nevykrádá

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Distrito Capital - hotel, který nevykrádá

Distrito Capital h

Hotelů pyšnících se atraktivní architekturou a lákajících hosty na extravagantní interiér je v dnešní době spousta. Mnohdy však jen kopírují originální nápady z jiných zemí či hotelů od naproti. Ty skutečně originální a určitě i nejzajímavější patří do společnosti Design Hotels. Tu založil v roce 1993 Claus Sendlinger a sídlí v Berlíně. Představuje skupinu přibližně dvou set hotelů, které zaručují nevšední zážitek z jejich interiéru a architektury.

Jedním z nich je i Distrito Capital, patřící do sítě HABITA. Vyrostl v mexickém Santa Fé a jedná se o jeden z nejzajímavějších hotelů na světě. Při prohlížení fotografií interiéru stojí za to poznamenat, že právě ty jsou netradiční a skvěle aranžované. Impozantní výhledy z obrovských oken apartmánů a delikátní harmonie barev postrádají klasický výraz hotelového pokoje. Na realizaci spolupracovala celá řada autorů. Jmenujme například architektonické studio Diámetro Arquitectos, interiérové designéry Josepha Diranda, Caudii Fernández a Pabla Rovaloa.

Hotel Distrito Capital
fotografie: ©Distrito Capital

dvojita cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál