autor:

Dánská verze víkendového domu v přírodě

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Dánská verze víkendového domu v přírodě

Village House je rekreační dům na severu Dánska, konkrétně v Sjællandu, pro mladou rodinu, která jinak žije v Kodani. Zatímco většina domů v okolí má tendenci být pořád větší a větší a podobají se spíše rodinným domům, tento využívá každý metr čtvereční z celkových 110 velmi uváženě. Je to vlastně shluk pěti křídel, kdy každé z nich je samostatné, ale zároveň oddělené od ostatních. Lze tedy trávit čas o samotě, ale přitom být stále v rodinném kruhu.

Architektonické studio Powerhouse Company umístila každé okno naprosto přesně, aby poskytovalo různým místnostem v domě přímý sluneční svit téměř po celý den a v každém ročním období. Rustikální, ale moderní řešení projektu, který je nenáročný na údržbu, je pro rekreační objekt mnohem důležitější, než nabízet spoustu prostoru. 

 

VIDEO:

 Photos: Åke E. Son Lindman

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál