autor:

Atraktivní interiérový exhibicionismus na švédském pobřeží

kategorie:
Architektura
publikováno:
počet komentářů:
0
Atraktivní interiérový exhibicionismus na švédském pobřeží

Úspěšné architektonické studio Elding Oscarson je spoluprací mezi Johanem Oscarsonem a Jonasem Eldingem. Spolupráce je to sice mladá, ale kombinuje rozsáhlé zkušenosti z pracovních stáží ve Švédsku a Japonsku, zahrnující tak místní i mezinárodní architekturu a zkušenosti z velkých projektů, tak i např. designu malých produktů.

Dům pojmenovaný "Mölle by the Sea" se nachází ve švédském městečku Mölle a na 300 čtverečních metrech prezentuje interiérovou verzi exhibiconismu díky kompletně prosklennému přízemí, které nedisponuje žádnou plnou stěnou a je tak zcela průhledné. Rozhodně ne pro každého, ale pro toho, kdo je ochoten obětovat trochu soukromí pro nádherně prosvětlený interiér přírodním světlem, by Mölle by the Sea mohlo být užitečnou inspirací.

 

Fotografie: Åke E:son Lindman

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál