autor:

Vietnamská restaurace: Whaam Bánh Mì, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Vietnamská restaurace: Whaam Bánh Mì, Londýn

V londýnské čtvrti Soho byl otevřen podnik, který, alespoň pro nás, stojí nade všemi luxusními podniky, kterých je zrovna v Londýně mnoho a mnoho. Whaam Bánh Mì totiž prodává autentické, pravé a poctivé vietnamské sendviče připravované přesně podle klasické a tradiční receptury. Něco tak dobrého jste ještě neměli, věřte nám - musíte to napravit! ♥ Nemůžete se zde sice posadit, protože podnik je "100% Take Away", ale sníst si tento skvost v Hyde Parku by nemuselo bolet... :)

Další místa, která v Londýně doporučujeme navštívit jsou např. Bel Air, The Proud Archivist, Brooklyn Coffee, The Laundry E8, Rosa´s, The Sun Tavern, Flat Iron Steak, Snaps & Rye, Pedler, Chooks, OPSO Restaurant, Bubbledogs, Dirty Bones, Tanya´s, Ceviche, Cabana - Brasilian Barbecue, The Cavendish, Canteen.

 

Název: Whaam Bánh Mì

Adresa: 40 Great Windmill St,

W1D 7LY Londýn

Velká Británie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál