autor:

Vegetariánská / veganská restaurace: Gratitude, L.A.

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Vegetariánská / veganská restaurace: Gratitude, L.A.

Například Češi (a Britové) jsou experti na stěžování si - na všechno možné i nemožné a losangeleská restaurace Gratitude chce právě takové lidi odnaučit stěžovat si a naučit je ocenit i maličkosti jakými jsou třeba dobré jídlo nebo skvělé počasí.

I proto se vás na každém talíři zeptají: "Za co jste vděční vy?" a donutí vás tak alespoň na chvíli popřemýšlet, že se možná zase tak špatně nemáte... ♥ Krásný koncept, krásný interiér a skvělé vegetariánské a veganské pokrmy jako bonus :)

V městě andělů můžete bydlet v hotelech Ace Hotel, The Line Hotel, pít v juice barech Juice Served Here a Clover Juices, najíst se v restauraci Comissary, Alfred Coffee and Kitchen, Salt Air, veganské/vegetariánské Gracias Madre a jít do kavárny Cefecito Orgánico, Woodcat Coffee Bar nebo Huckleberry Café.

 

Název: Gratitude

Adresa: 639 N Larchmont Blvd, CA 90004, Los Angeles

také 512 Rose Ave, CA 90291, Venice

také 300 Santa Fe Avenue, CA 90013, Los Angeles

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál