autor:

Veganská restaurace: By Chloé, New York

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Veganská restaurace: By Chloé, New York

V newyorské West Village byl před pouhým týdnem otevřen krásný podnik, který nabízí striktně veganské menu, 100% na rostlinné bázi. Jmenuje se By Chloé a za konceptem i menu stojí Chloe Coscarelli a Samantha Wasser. Pochutnat si tu můžete na salátech, burgerech, ale i cupcakes nebo muffinech.

Jídlo a káva jsou při návštěvě New Yorku důležitou součástí programu mnoha lidí, a proto zajděte i do: restaurace The Butcher´s Daughter, Root and Bone, Flinders Lane, The Fat Radish, Tacombi, Egg Shop, The John Dory Oyster Bar, Babu Ji, Glasserie, Chef´s Club, kavárny Toby´s Estate, El Rey, Jack´s Stir Brew Coffee, Café Brunswick, Happy Bones, Sweatshop, Two Hands, Nolita Mart, Bluestone Lane, Maman, Iconic Café, bydlet můžete v hotelu CitizenM, The Dean Hotel, The Nolitan Hotel, The Nomad Hotel.

 

Název: By Chloé

Adresa: 185 Bleecker St.

10012  New York

USA

 

Fotografie: George Chinsee + FB

Jídlo a káva jsou při návštěvě New Yorku důležitou součástí programu mnoha lidí, a proto zajděte i do: restaurace The Butcher´s Daughter, Root and Bone, Flinders Lane, The Fat Radish, Tacombi, Egg Shop, The John Dory Oyster Bar, Babu Ji, Glasserie, Chef´s Club, kavárny Toby´s Estate, El Rey, Jack´s Stir Brew Coffee, Café Brunswick, Happy Bones, Two Hands, Sweatshop, Nolita Mart, Bluestone Lane, Maman, Iconic Café, bydlet můžete v hotelu CitizenM, The Dean Hotel, The Nolitan Hotel, The Nomad Hotel.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál