autor:

Restaurace: The Roast Room, Amsterdam

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: The Roast Room, Amsterdam

Navštívit Amsterdam se nyní vyplatí snad jen i kvůli podniku The Roast Room. Pokud jste v holandské metropoli prozatím nebyli anebo byli, ale za jinými účely a k tomu máte rádi maso, zvažte opětovnou návštěvu. Od dubna letošního roku funguje jako restaurace specializovaná na masové pokrmy a také bar a my hádáme, že nebudete zklamaní - ani jídlem, ani modro-bílým interiérem ♥

A když už v Amsterdamu budete, můžete vyzkoušet salátový bar SLA, kavárnu/obchod Property Of, kavárnu/bistro Boterham, kavárnu Café George, De Wasserette, Coffee Company, Coffee Concepts nebo Flinders Café, restauraci Stork Restaurant, Restaurant de Kas, Mercat, bar Mash, bydlet můžete v hotelu Room Mate, Stout and Co, Hotel Not Hotel, The Student Hotel, Volkshotel.

 

Název: The Roast Room

Adresa: Europaplein 2

1078  GZ Amsterdam

Holandsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Toki hl. 1

  Bar: Toki, Amsterdam

  "Toki" je v japonštině výraz pro "čas na nové příležitosti" a právě ty mohou začít v amsterdamském stejnojmenném baru, kde najdete (nejen) širokou škálu nejrůznějších, slabších či silnějších, alkoholických nápojů.

 • Boterham hl. 0

  Kavárna / bistro: Boterham, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Boterham spojuje vynikající kávu, ještě lepší sendviče, módu, design a umění v jednom jediném obchůdku a náhodou tak není ani to, že se nachází přímo vedle Amsterdam Fashion Institute ;)

 • Stout Co hl. 0

  Hotel: Stout & Co, Amsterdam

  The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co.

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 • Portarit CS hl.

  Concept Store / kavárna: Portrait Concept Store, Haarlem

  Karen, Daisy a Rogier si před nedávnem otevřeli v holandském Haarlemu concept store / kavárnu jménem Portrait Concept Store, ze které jsme minimálně my naprosto nadšení!

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)