autor:

Restaurace / tapas bar: Barton, Barcelona

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / tapas bar: Barton, Barcelona

Tapas je synonymem pro malé občerstvení, degustační talířek či jednohubky, pochází ze Španělska, kde je tento způsob stravování velice oblíben. Lze tedy říci, že jde o způsob stravování, jež je realizován ve společnosti přátel nebo více osob, kteří sdílejí společnou tabuli a protože jsou Španělé i obyvatelé Latinské Ameriky velmi družní, jsou tapas neodmyslitelnou součástí národní kultury. Tapas barů tedy najdete po celém Španělsku mnoho a jedním z těch zajímavých je určitě barcelonský Barton :)

Další místa, která v Barceloně stojí za návštěvu jsou rozhodně Ocaña, Frankfurt Station, Los Soprano, Tickets, Poncelet Cheese Bar, Komomoto, zmrzlinárna Eyescream and Friends, kavárna Muy Mío Café, Chök, Cosmo, čajovna Artte, bar La Guingueta a Oval, bydlet můžete třeba v hotelu Acta Mimic, Yök Casa + Cultura, Renaissance, Generator, Praktik Bakery, Vincci Gala Barcelona, The Serras, nebo v hostelu Nikbor.

 

Název: Barton

Adresa: Carrer de Londres, 103

08036 Barcelona

Španělsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál