autor:

Restaurace: Salátový bar SLA, Amsterdam

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Salátový bar SLA, Amsterdam

Amsterdam se dá bez problémů prozkoumávat pěšky nebo, jak je tu zvykem, na kole. Pokud dostanete po celodenním chození/šlapání hlad a není vám jedno, co jíte a odkud to pochází, salátový bar SLA by mohl být tím pravým místem, které holandská metropole nabízí.

Se závazkem k přírodně a eticky vyrobeným produktům a přísadám, s perfektním menu jak po chuťové, tak výživové stránce a s farmářsko-skleníkovým interiérem odrážejícím svěží filosofii tohoto podniku, je SLA místem, které by byla velká škoda vynechat. 

 

Název: Salad Bar SLA

Adresa: Ceintuurbaan 149

1072 GB Amsterdam

Holandsko

 

SLA

SLA 2

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Mercat 5

  Restaurace: Mercat, Amsterdam

  Španělská restaurace Mercat rozšiřuje už tak docela široké portfolio možností, jak se zde stravovat mezinárodně. Slovo "mercat" znamená v katalánštině "trh" a to se pochopitelně odrazilo nejen na designu interiéru, ale i v menu.

 • Amsterdam Rest.

  Restaurace: Restaurant de Kas, Amsterdam

  V amsterdamském Restaurant de Kas je sousloví "využití lokálně dostupných surovin" bráno více než doslova. Umístěn je totiž v obrovském, 8 metrů vysokém, skleníku a oběd či večeři si tu budete vychutnávat v obklopení čerstvých rostlin.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 •   not hotel

  Hotel: Hotel Not Hotel, Amsterdam

  Přestože se v Amsterdamu většina zajímavých akcí, lidí i možností ubytování a zábavy pohybuje v centru města, je tu i pár výjimek. A jednu z nich by mohl perfektně reperezentovat Hotel Not Hotel.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Stout Co hl. 0

  Hotel: Stout & Co, Amsterdam

  The Crowned Hawk Brewery přestal dělat pivo ve svém amsterdamském závodě Hoogte Kadijk v roce 1950, ale červená cihlová budova přežila a po menších / větších úpravách se nyní stala domovem pro podnik Stout & Co.

 • Exchange 2 hl.

  Hotel: The Exchange Hotel, Amsterdam

  Amsterdamský hotel The Exchange je rozhodně unikátní svým ironickým a excentrickým konceptem - vzhled jedenašedesáti pokojů totiž navrhly ty nejtalentovanější holandské mladé kreativní duše a najdete tu kvalitu od 1* až k 5*.

 • Volkshotel hl.

  Hotel: Volkshotel, Amsterdam

  Amsterdamský Volkshotel rozhodně nejde s davem a nehlásí se k trendu, kdy v hotelu vypadají všechny pokoje stejně - právě naopak! Má jich celkem 172 a můžete si vybrat z devíti variant, které navrhovali mladí, nejen holandští, designéři.

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)