autor:

Restaurace: Saint Martha, L.A.

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Saint Martha, L.A.

Nick Erven, šéfkuchař v losangeleské restauraci Saint Martha, kterou najdete ve čtvrti Koreatown, ví velmi dobře co dělá. Tamní kuchyně by se dala nazvat moderní americkou, se špetkou Evropy. Podnik může najednou pohostit pouze 38 hostů a kdo oceňuje spíše tišší a intimnější prostory pro romantickou (i méně romantickou) večeři, bude zde spokojen :)

Jak to vypadá, když si šéfkuchař Nick se svými kolegy vyjde za "zábavou" se podívejte ve skvělé sérii "Chef´s Night Out" TADY.

V Městě andělů můžete bydlet v hotelech Ace Hotel, The Line Hotel, pít v juice barech Juice Served Here a Clover Juices, najíst se v restauraci Comissary, Alfred Coffee and Kitchen, Salt Air, Wexler´s Deli, veganské/vegetariánské Gracias Madre či Gratitude a jít do kavárny Blacktop Coffee, Cefecito Orgánico, Woodcat Coffee Bar nebo Huckleberry Café.

 

Název: Saint Martha

Adresa: 740 S. Western Ave

Los Angeles, CA 90005

USA

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál