autor:

Restaurace / obchod: Mama Campo, Madrid

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
1
Restaurace / obchod: Mama Campo, Madrid

Madridský podnik Mama Campo je originální kombinací restaurace a obchodu a o organickém původu surovin, které zde prodávají a nebo z nich vaří, zde není pochyb. Prostor je rozdělen do 3 sekcí: pro hosty, pro nakupující a pro děti, abyste si mohli svůj oběd či nákup v klidu vychutnat ♥

Při návštěvě Madridu můžete zkusit ubytování TADY, TADY nebo TADY a také TUTO restauraci.

 

Název: Mama Campo

Adresa: Calle Trafalgar, 22

28010 Madrid

Španělsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Wanda café hl.

  Kavárna / bistro: Wanda Café Optimista, Madrid

  V nádherném madridském podniku Wanda Café Optimista se nejen skvěle napijete, ale i najíte a v interiéru, který navrhl designér Parolio se budete na 100% cítit skvěle!

 • El Huerto hl. 0

  Organická restaurace / trh: El Huerto de Lucas, Madrid

  V madridské alternativní čtvrti Chueca se nachází budova o 450 metrech čtverečních, která ukrývá 100% organický trh El Huerto de Lucas, kde můžete buď nakupovat suroviny na doma a nebo nechat jiné, aby vám z nich jídlo rovnou připravili.

 • The Table hl.

  Pop-up restaurace: The Table, Madrid

  Pop-up restaurant The Table se nachází v madridském boutique hotelu & spa Urso a během 6 měsíců má v plánu představit to nejlepší z umění 6 skvělých španělských šéfkuchařů z regionů Galicia, Cantabria, Bilbao, Barcelona a Cantabria.

 • The Hat 56

  Boutique Hotel / hostel: The Hat, Madrid

  Další bar je na střeše a i když jedete Madrid prozkoumávat skrz naskrz (stojí za to!), tento hotel je tak atraktivní, že bychom vám doporučili zůstat alespoň jednu noc tady a užít si live DJ session společně s perfektním BBQ.

 • Ocana, Barcelona

  Bar / kavárna / restaurace: Ocaña, Barcelona

  V barcelonském podniku Ocaña na Plaça Reial koexistuje v jedné nádherné historické budově celkem 5 míst sloužících k různým událostem: restaurace s převážně mexickou kuchyní, kavárna, club, koktejl bar Apotheke a galerie.

 • Bar Nou hl.

  Bar: Bar Nou, Barcelona

  V barcelonském baru Bar Nou je naprosto vše dotaženo i do těch nejmenších detailů. Od interiéru, přes inovativní menu, které ale stále ctí katalánskou tapas tradici, až k uniformám personálu ♥

 • U Hostel 3

  Hostel: U Hostels, Madrid

  Najít kvalitní hostel za příznivou cenu, s atraktivním designem a celkovým vzhledem, navíc ve městě jakým je poměrně drahý španělský Madrid, by se před pár lety mohlo zdát jako nadlidský úkol. Ne však nyní, kdy vše výše zmíněné splňuje U Hostels.

 • hostel-ventura-madrid hh

  Hostel: Ventura, Madrid

  Urbanisticko-industriální vzhled, v černobílé monochromatické paletě hostelu velmi sluší, stejně jako okolí "cool" městské části Las Letras a součástí hotelu je i bar, restaurace a střešní terasa, kam si vše k jídlu a pití můžete odnést.

 • Brummell hl.

  Hotel: Brummell Hotel, Barcelona

  O bazénu na střeše sníme všichni a když si ho většina z nás nemůže dopřát doma, dopřeje si ho alespoň na dovolené a třeba podle toho i vybírá hotel.

TOPlist