autor:

Restaurace: Oaxen Krog & Slip, Stockholm

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Oaxen Krog & Slip, Stockholm

Ve staré loděnici ve stockholmském Djurgårdenu se nachází krásná restaurace Oaxen Krog & Slip otevřená teprve minulý rok. Z budovy je skvělý výhled a světlá jídelna s velkými okny výhled na přístav ještě zjednodušují. Interiér se dá popsat nejlépe asi jako skandinávský minimalismu.

Restaurace používá pouze lokálně vyprodukované zboží a potraviny - ať už stoly, které se vyrábí hned ve vedlejší budově a nebo ryby ulovené pár kilometrů od podniku.

Michelinská hvězda udělená této stockholmské restauraci snad mluví za vše. Už je na vašem seznamu? :)

Krásných restaurací a kaváren je ve Stockholmu mnoho (přeci jen Skandinávie je Skandinávie, že ano), třeba vás zaujme jedna z následujících: zdravý fast food YOI (TADY), bar a restaurace Central (TADY), Farang Restaurant (TADY), kavárna Kafé Bulten (TADY) a bydlet můžete v překrásném hotelu HTL (TADY).

 

Název: Oaxen Krog & Slip

Adresa: Beckholmsvägen 26

115 21 Stockholm

Švédsko

 

Fotografie: Åke E:son Lindman

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál