autor:

Restaurace / kavárna: Spreegold, Berlín

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / kavárna: Spreegold, Berlín

V berlínské restauraci/kavárně Spreegold se budete cítit skvěle, ať už jste přišli z jakéhokoli důvodu: pracovat, číst, učit se, odpočinout si, na snídani/oběd/svačinu, sami, ve dvojici nebo s přáteli.

Skvělé jídlo a káva, snídaně v americkém stylu, palačinky, sendviče, zákusky, krásný industriální design, obrovská okna namísto zdí a mnoho světla předurčuje Spreegold k neustále naplněné kapacitě, která tu rozhodně není výjimkou.

Další podniky, které stojí v Berlíně za navštívení, jsou např tyto: burger bar Berlin Burger International (TADY), restaurace Parker Bowles (TADY), Two Planets (TADY), Pêle Mêle (TADY), Shiso Burger (TADY), Ban Ban Kitchen (TADY), District Mot (TADY), Fast Rabbit (TADY), kavárny The Barn (TADY), Five Elephant (TADY), Roamers (TADY), Companion Coffee (TADY), Silo Coffee (TADY), Café Westberlin (TADY).

 

Název: Spreegold

Adresa: Rosa-Luxemburg-Straße 2, 10178 Berlín

nebo Hufelandstraße 20, 10407 Berlín-Prenzlauer Berg

nebo Stargarder Straße 82, 10437 Berlín-Prenzlauer Berg

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál