autor:

Restaurace/kavárna: Fine Food, Stockholm

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace/kavárna: Fine Food, Stockholm

Fine Food je překrásný podnik s pastelovým interiérem a skvělým menu ve stockholmské části Hammarby Sjöstad. Mentolová, tyrkysová a hráškově zelená jsou tu doplněné o lososovou a korálovou a výsledný vzhled interiéru je velmi atraktivní a přímo lákající zajít sem na líný brunch.
Podnik má otevřeno od sedmé hodiny ranní do pozdních večerních hodin a tak bylo hlavní výzvou navrhnout takové místo, kde se budete cítit dobře u snídaně a i u večerního drinku po práci. A studiu Note Design se to povedlo na výbornou.

Krásných restaurací a kaváren je ve Stockholmu mnoho a třeba si do svého cestovního itineráře přidáte jednu z následujících: zdravý fast food YOI (TADY), Oaxen Krog & Slip (TADY), bar a restaurace Central (TADY), Farang Restaurant (TADY), kavárna Kafé Bulten (TADY) a bydlet můžete v nádherném HTL hotelu (TADY).

 

Název: Fine Food

Adresa: Hammarby Allé 62

120 61 Stockholm

Švédsko

 

Fine 2

Finefood

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál