autor:

Restaurace / kavárna / concept store: Clint, Paříž

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / kavárna / concept store: Clint, Paříž

 

Na perfektní pařížský nedělní brunch (či snídani/oběd/svačinku/kávu) vás pošleme do restaurace Clint. Prosvětlený prostor, krásný interiér, tři majitelé, kteří zde tráví veškerý pracovní i volný čas, a to s láskou, je na atmosféře podniku doslova vidět i cítit ;)

Kromě kavárny a restaurace je Clint současně concept storem, kde najdete tolik krásných věcí, které více či méně (ne)potřebujete, že budete možná odcházet s mnohem lehčí peněženou než jste původně zamýšleli. Ale to nevadí ;)

V Paříži vyzkoušejte také např. kavárnu/bistro Frenchie To Go, Holly Belly, Steel Cyclewear & Coffeeshop, burger bar Paris New York, Folks and Sparrows, Craft, Fondation, Tuck Shop, Café Artcurial, restauraci Clint, Paris New York nebo bar/restauraci Le Mary Celeste.

 

Název: Clint

Adresa: 174, Rue De La Roquette

75011  Paříž

Francie

 

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál