autor:

Restaurace: Kadeau, Kodaň

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Kadeau, Kodaň

Dánská michelinská restaurace Kadeau má nyní dvě pobočky - původní na ostrově Bornholm (asi 140 kilometrů východně od Kodaně), kterou následovala druhá, v centru Kodaně. Podniku se v některých publikacích přezdívá "druhá Noma" a i když si možná prozatím nevyžádal tolik publicity, určitě se tak stane.

Nordická kuchyně je složená především z čerstvých ryb a zeleniny a to prostě nemůže v kombinaci s uměním tamních (atraktivních) kuchařů dopadnout jinak než skvěle ♥

Při návštěvě krásné Kodaně můžete navštívit restaurace Radio, Julian Toldboden, The Standard, The Amass Restaurant, Kødbyens Fiskebar, Kokkereit, Kul, bar Lidkoeb, Mikkeller Bar, kavárnu The Coffee Collective a bydlet v hotelu SP34 nebo v jednopokojovém Central Hotel and Café.

 

Název: Kadeau

Adresa: Wildersgade 10A, 1408  Kodaň

a také Kadeau Bornholm, Baunevej 18 Vestre Sømark Pedersker 3720 Åkirkeby

 

Kadeau 1

Fotografie: Marie Louise Monkegaard + FB

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Paté hl.

  Restaurace / vinárna: Paté Paté, Kodaň

  V kodaňské čtvrti Kødbyen se nachází restaurace / vinárna Paté Paté, jejíž majitelem je Kenn Husted a kam nejen místní rádi chodí za skvělou španělsko-marocko-francouzskou kuchyní.

 • Geranium 2 hl. 0

  Restaurace: Geranium, Kodaň

  Rasmus Kofoed je trojnásobným držitelem prestižní kulinářské ceny Bocuse d´Or (nejdříve bronz, poté stříbro a nakonec zlato) a v Kodani je mozkem luxusní restaurace Geranium, která má právem již dvě Michelinské hvězdy.

 • Kokkereit 2 hl.

  Restaurace: Kokkereit, Kodaň

  Michelinskou hvězdou oceněná kodaňská restaurace Kokkereit na svém webu uvádí, že jejich často se měnící menu sestává prostě a jednoduše z toho, co je zrovna na zahradě, v lese nebo v přilehlých řekách a jezerech v top kondici.

 • Almanak hl.

  Restaurace: Almanak, Kodaň

  Kodaň je na podniky oceněné michelinskými hvězdami velmi bohatá - vždyť Noma vyhrála několikrát za sebou titul nejlepší restaurace na světě, a přispívá k tomu i krásná restaurace Alamanak.

 • Italy hl.

  Restaurace: Italy, Kodaň

  Italy je kodaňská restaurace, která do Skandinávie přináší středomořské chutě na něž je Itálie velmi, velmi bohatá. Když však vstoupíte dovnitř, nemáte na první pohled jasno, že se zde připravuje autentická kuchyně...

 • Radio hl.

  Restaurace: Radio, Kodaň

  Vše, z čeho se v kodaňské restauraci Radio vaří je pěstováno na organické farmě nedaleko dánského hlavního města a na proces pečlivě dohlíží tým kuchařů, který sem jezdí plodiny i sklízet a vybírat ty nejlepší z nejlepších.

 • Mikell bar hl.

  Bar: Mikkeller Bar, Kodaň

  Mikkeller je jeden z nejmenších mikro-pivovarů na světě, který se nebojí s chutí piva experimentovat a když k tomu přidáte neuvěřitelně atraktivní design interiéru, máte místo, které by byla v krásné Kodani škoda minout.

 • Atelier Sept. hl.

  Kavárna / bistro: Atelier September, Kodaň

  Kromě vynikající kávy sem styloví Dánové i turisté chodí na vyhlášený avokádový sendvič a není divu, že tento podnik je jedním z nejvíce "instagramovaných".

 • Kompa 9 hl.

  Kavárna: Kompa 9, Kodaň

  Každý den čerstvé květiny, skvělá selekce magazínů namísto surfování po internetu a celkově velmi příjemná atmosféra, by vás sem mohla nalákat ...♥