autor:

Restaurace: Julian Toldboden, Kodaň

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Julian Toldboden, Kodaň

Budova kodaňské restaurace Toldboden nevypadá zvenku nijak oslnivě, ale prostor jejího interéru je krásně prosvětlený díky skleněným stěnám a navíc její poloha přímo u vody a přístaviště jachet znamená, že místo je velmi okouzlující během dne, kdy obloha a moře rozsvěcují interiér a večer... to snad netřeba komentovat.

V sobotu a v neděli se zde pořádají bohaté brunche a navzdory své kvalitě a množství prý jedny z nejlevnějších na které můžete v Kodani zajít,  DKK 198 (přepočet na české koruny je cca krát 3). Během léta také funguje každovečerní venkovní grilování.. Už víte, kam zajdete na pozdní víkendovou snídani/oběd při své návštěvě překrásné Kodaně?

Další skvělé podniky v Kodani jsou např. Kødbyens Fiskebar (TADY), The Amass Restaurant (TADY), Kul Restaurant (TADY), The Standard (TADY), bydlet můžete v hotelu SP34 (TADY), v jednopokojovém hotelu Central (TADY) nebo v Hotelu Fox (TADY) a zajít do baru Lidkoeb (TADY).

 

Název: Julian Toldboden Restaurant

Adresa: 24 Nordre Toldbod

1259  Kodaň

Dánsko

 

Toldb 2

Toldboden

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Kul 2

  Restaurace: Kul, Kodaň

  Nádhernou kodaňskou restauraci Kul vedou dva mladí kuchaři Christian Mortensen & Henrik Yurk, oba již nyní ve svém mladém věku oceněni za své schopnosti Michelinskou hvězdou, což je předzvěstí něčeho výjimečného.

 • Mikell bar hl.

  Bar: Mikkeller Bar, Kodaň

  Mikkeller je jeden z nejmenších mikro-pivovarů na světě, který se nebojí s chutí piva experimentovat a když k tomu přidáte neuvěřitelně atraktivní design interiéru, máte místo, které by byla v krásné Kodani škoda minout.

 • SP 34 hotel

  Hotel: SP34, Kodaň

  Luxusní a bohémský - tak sám sebe nazývá kodaňský hotel SP34, který najdete v latinské čtvrti. Moderní dánský design s čistě bílými zdmi a elegantními dřevěnými detaily zdobí celkem 118 pokojů.

 • Paté hl.

  Restaurace / vinárna: Paté Paté, Kodaň

  V kodaňské čtvrti Kødbyen se nachází restaurace / vinárna Paté Paté, jejíž majitelem je Kenn Husted a kam nejen místní rádi chodí za skvělou španělsko-marocko-francouzskou kuchyní.

 • Almanak hl.

  Restaurace: Almanak, Kodaň

  Kodaň je na podniky oceněné michelinskými hvězdami velmi bohatá - vždyť Noma vyhrála několikrát za sebou titul nejlepší restaurace na světě, a přispívá k tomu i krásná restaurace Alamanak.

 • Geranium 2 hl. 0

  Restaurace: Geranium, Kodaň

  Rasmus Kofoed je trojnásobným držitelem prestižní kulinářské ceny Bocuse d´Or (nejdříve bronz, poté stříbro a nakonec zlato) a v Kodani je mozkem luxusní restaurace Geranium, která má právem již dvě Michelinské hvězdy.

 • Italy hl.

  Restaurace: Italy, Kodaň

  Italy je kodaňská restaurace, která do Skandinávie přináší středomořské chutě na něž je Itálie velmi, velmi bohatá. Když však vstoupíte dovnitř, nemáte na první pohled jasno, že se zde připravuje autentická kuchyně...

 • Kadeau hl. 0

  Restaurace: Kadeau, Kodaň

  Nordická kuchyně je složená především z čerstvých ryb a zeleniny a to prostě nemůže v kombinaci s uměním tamních (atraktivních) kuchařů dopadnout jinak než skvěle ♥

 • Kokkereit 2 hl.

  Restaurace: Kokkereit, Kodaň

  Michelinskou hvězdou oceněná kodaňská restaurace Kokkereit na svém webu uvádí, že jejich často se měnící menu sestává prostě a jednoduše z toho, co je zrovna na zahradě, v lese nebo v přilehlých řekách a jezerech v top kondici.