autor:

Restaurace / Juice Bar: The Good Life Eatery, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / Juice Bar: The Good Life Eatery, Londýn

V londýnské čtvrti Kensington si dvě slečny původem z Iránu, ale vyrůstající ve Spojených státech amerických, Yasmine Larizadeh a Shirin Kouros, otevřely podnik jménem The Good Life Eatery, který je juice barem, restaurací a kavárnou zároveň. Z USA byly zvyklé, že téměř na každém rohu je možné koupit čerstvé džusy a saláty a po přestěhování se do Londýna jim toto jednoduše chybělo.

Dokázaly založit a rozjet koncept, který snad přesvědčí i zaryté milovníky všeho nezdravého, že zdravé stravování může vlastně i dobře chutnat. Všechny džusy jsou samozřejmě lisovány za studena, aby neztratily nic ze své vitaminové nálože. A jestli i jídlo, káva a zákusky chutná minimálně tak dobře jak vypadá na fotkách, pak je naše další gastro-destinace v Londýně jasná ;)

 

Název: The Good Life Eatery

Adresa: 59 Sloane Avenue,

SW3 3DH Londýn

Velká Británie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál