autor:

Restaurace: Grain Store, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Grain Store, Londýn

V samém srdci Londýna, na náměstí Granary Square a poblíž nádraží King´s Cross se nachází ve starém skladu restaurace Grain Store. Studio Russell Sage a šéfkuchař Bruno Loubet se zde úspěšně pokusili o propojení prostoru pro vaření a prostoru, kde zákazníci jídlo konzumují. Je tedy poměrně těžké říci, co kde začíná a končí, ale přesně tento koncept začíná být velmi oblíbený, jelikož zákazník vidí kuchaři pod ruce a může zvědavě celý proces přípravy sledovat.

Šéfkuchař Bruno Loubet strávil posledních 7 let v Austrálii, takže jím vytvořené menu "zahrnuje" všechny jeho cestovatelské zážitky a zkušenosti, které na druhém konci světa získal. Výhodou podniku Grain Store je rozsáhlý venkovní prostor, který když v Londýně vysvitne slunce, je okamžitě plný strávníků, kteří si takové pohody mohou užívat jen zřídka. 

 

Název: Grain Store

Adresa: Granary Square,

1-3 Stable St, Kings Cross,

N1C 4AB, Londýn

Velká Británie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál