autor:

Restaurace: Bosco, Berlín

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Bosco, Berlín

Federico Testa a Francesco Righi přijeli z Itálie do Berlína v roce 2008, aby zrealizovali svůj sen - mít hudební kapelu. Osud je ale zavál docela jiným směrem, což mnoho hostů jejich restaurace Bosco, která je otevřena pouhých několik týdnů, nyní pravidelně oceňuje.

Až tak neznámé jim ale prostředí gastronomie rozhodně nebylo - Federicův otec měl v Itálii svoji restauraci 35 let a Francesco je kuchař. osobně dohlížejí na každý produkt, ze kterých následně jejich šéfkuchař Jacopo Ghiggini jídla připravuje. Někdy je ale vracejí nazpět, pokud s nimi nejsou dokonale spokojeni :)

Až si po obědě v Boscu koupíte v obchodě Do You Read Me? nějaký skvělý magazín, čtěte si ho v jedné z následujících kaváren/bister/cukráren: Two Planets, The Barn, Five Elephant, Silo Coffee, Café Westberlin, Spreegold, Daluma, Ocelot, Standert, Companion Coffee, Roamers, Café Filterhouse, Two and Two, Aunt Benny, Vanilla, Shakespeare and Sons, Café Pförtner.

 

Název: Bosco

Adresa: Wrangelstraße 42

10997  Berlín

Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál