autor:

Restaurace: Bistro Pisacco, Milán

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace: Bistro Pisacco, Milán

Když se skupina kamarádů z nejrůznějších prostředí i vrstev rozhodne skrze svoji lásku a vášeň k modernímu designu a italské kuchyni otevřít si restauraci, bar a kavárnu v jednom, buďte si jistí, že Bistro Pisacco se brzy objeví v příručkách stylových evropských míst, kam zajít na oběd, večeři nebo jen dobrou kávu. Navíc budete po celou dobu hodování obdivovat skvělý interiér. Ve dvoupatrovém milánském domě v ulici Via Solferino se v horním poschodí nachází bar a kavárna, dole je restaurace.

Odhalené zdivo ctí originální a původní strukturu domu a vzniká tak kombinace elegantního stylu a odvážné tvořivosti, jež je majitelům vlastní. Ti jsou profesemi např. manažer, právník, architekt či sběratel umění. Každý z nich přinesl a promítl do finálního vzhledu podniku svoji osobní estetiku a záměr se, zdá se, vyplatil. 

Vzhledem k celoročně levným letenkám na trase Praha - Milán se víkendový výlet za italskou kulturou, kuchyní a módou nemusí vůbec vyšplhat do závratných peněžních výšin. Pokud se tam vydáte a navštívíte právě tenhle podnik, dejte nám vědět, zda vypadá tak dobře jako na fotkách a zda šéfkuchař Andrea Berton opravdu vaří tak, jak slibuje :)

 

Název: Bistro Pisacco

Adresa: Via Solferino 48

Milán, Itálie

 

 

Fotografie: Santi Caleca

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál