autor:

Restaurace / bar: Three Eight Four, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / bar: Three Eight Four, Londýn

Londýnský podnik Three Eight Four je koktejlový bar a restaurace zároveň a nachází se v bývalém řeznictví. Dostanete tu všechny možné druhy alkoholu smíchané do nejneuvěřitelnějších kombinací a k tomu máte možnost vysoké hladiny alkoholu alespoň na chvíli pozastavit malými talířky s mnoha a mnoha lahůdkami jako mini-burgery, hranolky, krevetovým salátem nebo zeleninovými miskami. A o víkendu brunch v americkém stylu ;)

Další restaurace a bary, které doporučujeme v Londýně navštívit jsou např. The Laundry E8 (TADY), Raw Duck (TADY), Grain Store (TADY), Rosa´s (TADY), Chooks (TADY), Benito´s Hat (TADY), DF/Mexico (TADY), Wishbone (TADY), John Salt (TADY), Burrito Mama (TADY), Bill´s Restaurant (TADY), Terrace (TADY), Gail´s Kitchen (TADY), Ceviche (TADY).

 

Název: Three Eight Four

Adresa: 384 Coldharbour Ln

SW9 8LF  Londýn

Velká Británie

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál