autor:

Restaurace / bar: John Salt, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / bar: John Salt, Londýn

Některé bary mají vše: nádherný interiér, perfektní drinky a koktejly a ještě k tomu skvělé menu, které z nich dělá napůl bar a napůl restauraci, již doporučujete druhý den všem od rodiny, přes kolemjdoucí na ulici až ke kolegům v práci. Jeden takový je londýnský John Salt ve čtvrti Islington. Slavný šéfkuchař Neil Rankin tento podnik otevřel a i když už zde nepůsobí, svoji stopu tady zanechal v tom nejlepším slova smyslu.

Další restaurace a bary, které byste neměli v Londýně opomenout jsou např.: Burrito Mama (TADY), Wishbone (TADY), Raw Duck (TADY), Benito´s Hat (TADY), Grain Store Restaurant (TADY), That´s Vapore (TADY), DF/Mexico Restaurant (TADY), Chooks (TADY), OPSO Restaurant (TADY), Terrace Restaurant (TADY), Cabana - Brasilian Barbecue (TADY), Bird (TADY), The Riding House (TADY), Gail´s Kitchen (TADY), Ceviche (TADY) nebo Canteen (TADY).

 

Název: John Salt

Adresa: 131 Upper Street

N1 1QP   Londýn

Velká Británie

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál