autor:

Restaurace / bar: Burger Liquor Lobster, Sydney

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Restaurace / bar: Burger Liquor Lobster, Sydney

Humr. Nádherný produkt, který si pravděpodobně představíte jako velmi drahou položku v luxusní restauraci. V sydneyském podniku Burger Liquor Lobster se to ale snaží změnit a proto ho přidali do burgrového menu a máte tak možnost ho ochutnat v této skvělé formě.

Z vlastní zkušenosti doporučujeme ochutnat. Jen vám možná (určitě) natolik zachutná, že vás nepotěší účty z návštěv restaurací, které budete vyhledávat dle toho, zda mají v nabídce právě humra :)

V Sydney stojí za návštěvu také: kavárna Bay ten Espresso, Pablo and Rusty´s, Anvil Coffee, Greenheart Espresso, The Grounds, Watsons Bay, The Reformatory Caffeine LAB, Brewtown Newtown, Bent Fork, Room Two Ten, Single Origin Roasters, Sample Coffee, Albert and Moore, Pavilion Sydney, Kitchen by Mike, kavárna / pekárna Autolyse Bakery, mléčný bar Old Joe´s, bar Donny´s, restaurace The Incinerator, Acme, Two & Twelve, Zeus Street Greek, Chicken Institute, Cho Cho San, burger bar The Burger Shed.

 

Název: Burger Liquor Lobster

Adresa: Nejvyšší patro v The London Hotel, 85 Underwood Street, Paddington, Sydney

a také Manly Wharf Hotel, East Esplanade, Manly, Sydney

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál