autor:

Řecká restaurace: Jimmy Grants, Melbourne

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Řecká restaurace: Jimmy Grants, Melbourne

Majitelem řecké restaurace Jimmy Grants je George Calombaris, kterého, pokud sledujete australského Master Chefa, velmi dobře znáte. Je v této kuchařské soutěži porotcem a kromě toho stíhá otevírat cca jednu svou restaurace měsíčně. Jihoevropskou kuchyni si můžete v podniku  Jimmy Grants vychutnat pouze do 23h, takže se nejedná o destinaci, kam zavítáte pouze v alkoholovém opojení, když byste snědli i to nejnezdravější jídlo, jemuž se přes týden úspěšně vyhýbáte.

Je to spíše místo, kam se těšíte za střízliva a jdete tam na perfektní jehněčí, čerstvé zeleninové saláty nebo řecké donuty. Graffiti na zdi vytvořil umělec Dan Wenn a interiér z bílých cihel Jimmymu velmi sluší, co říkáte?

V Melbourne se to krásnými a příjemnými podniky jen hemží, přesvědčit se můžete tady: Tomboy Café (TADY), Barry Coffee and Food (TADY), Industry Beans (TADY), Foxes Den Café (TADY), restaurace Big Stuff (TADY), restaurace Feast of Merit (TADY), restaurace Fonda (TADY), restaurace Fonda Windsor (TADY), Hammer and Tong 412 (TADY) a bydlet můžete v krásném The Terminus Hotel (TADY).

 

Název: Jimmy Grants

Adresa: 113 Saint David Street

3065  Fitzroy

Melbourne, Austrálie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál