autor:

Plážový bar a restaurace: La Guingueta, Barcelona

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Plážový bar a restaurace: La Guingueta, Barcelona

Proležet na pláži celý den by mohla být nuda, tak jak se v Barceloně blízko vody zabavit? Podnik La Guingueta výrazně zvedl kulinární standarty na barcelonském pobřeží a můžete sem zajít na dokonalou zmrzlinu od slavného Jordi Roca, který prý servíruje "kopečky ráje", na koktejly, paellu, sangrii, sendviče, hamburgery, krevety - prostě vše, co k plážovému občertsvení na nádherném a stylovém místě patří.

V Barceloně je míst k navštívení snad nekonečně mnoho, ty nejhezčí se pro vás snažíme shromažďovat právě tady: Roztomilá zmrzlinárna Eyescream and Friends (TADY), čokoládovna Chocolates Brescó (TADY), kavárna Muy Mío Café (TADY), kavárna a cukrárna Chök (TADY), hotel Acta Mimic (TADY), Vincci Gala (TADY), Renaissance (TADY), Praktik Bakery (TADY) nebo Generator (TADY), hostel Nikbor (TADY), restaurace Frankfurt Station (TADY), Los Soprano (TADY), Komomoto (TADY) nebo Tickets (TADY) nebo bar Oval (TADY).

 

Eyescream & FriendsEyes
Eyescream & Friends

Název: La Guingueta

Adresa: Playa de San Sebastian

08001  Barcelona

Španělsko

 

Fotografie: Meritxell Arjalaguer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál