autor:

Mexická restaurace: Burrito Mama, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Mexická restaurace: Burrito Mama, Londýn

Mexickou restauraci Burrito Mama v Londýně mají na svědomí stejní kreativci z Buro Creative jako londýnskou The Wahaca, což není tak těžké poznat, protože vlnitý plech a barvy tu hrají hlavní roli znovu. A hrají ji skvěle!

Typická mexická zatočená lahodnost jménem burrito je u Angličanů v poslední době velmi oblíbená, zejména v čase oběda. Mimo burrita prodává tento podnik i saláty a sladké, které vypadá (alespoň na fotografiích) více než jen "OK, to bych i zkusil/a."

Na objednávání a ušetření drahocenného času má dokonce Burrito Mama i svou vlastní mobilní aplikaci, kde si své vyvolené jídlo vyberete a přijdete si ho jen vyzvednout. Nebo, jak se můžete dočíst na jejich skvělém (!) webu (TADY), můžete prostě přijít, konverzovat s živými lidmi a chovat se alespoň na chvíli jako člověk nesvázaný technologiemi a moderními vymoženostmi ;)

 

Název: Burrito Mama

Adresa: One New Change, 1st Floor

EC4M 9AF   Londýn

Velká Británie

 

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál