autor:

Burger bar / bar: Two & Twelve, Sydney

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Burger bar / bar: Two & Twelve, Sydney

Majitel a šéfkuchař  podniku Two & Twelve Patrick Killalea se svým business partnerem Scottym Findlayem strávili mnoho času cestováním po Evropě a připravováním cateringu pro hudební kapely.

Zachtělo se jim ale změny a tu zasvětili poznávání americké kuchyně, konkrétně kouzlu grilování a barbecue, přímo v USA. A všechny získané vědomosti nyní využívají ve svém podniku, který má nejen skvělé menu a výhradně maso, které se zvolna opékalo alespoň 14h, ale i drink list ;)

V Sydney stojí za návštěvu také: kavárna Bay ten Espresso ,Pablo and Rusty´s, Anvil Coffee, Greenheart Espresso, The Grounds, Watsons Bay, The Reformatory Caffeine LAB, Pavilion Sydney, kavárna / pekárna Autolyse Bakery, mléčný bar Old Joe´s, bar Donny´s, restaurace The Incinerator, Acme, Zeus Street Greek, Cho Cho San, burger bar The Burger Shed.

 

Název: Two & Twelve

Adresa: 141 Curlewis Street

Bondi Beach, Sydney

NSW 2026, Austrálie

 

 

 

Fotografie: Shirley Cai

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál