autor:

Bistro/kavárna: Two Planets, Berlín

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Bistro/kavárna: Two Planets, Berlín

Berlínské bistro/kavárnu Two Planets ve čtvrti Neukölln si otevřela Američanka z Manhattanu Kyra LaMariana, jejíž snem ale nikdy vlastnit podobný podnik nebylo. Bagely, díky nimž je toto místo slavné, vždy jen konzumovala, ale nikdy je nezkoušela sama vyrobit. Jednoho dne našla recept, pokusila se, dala je ochutnat svému příteli a ten navrhl, ať je prodává. A tak si otevřela Two Planets :)

I přes všechny současné gastro-trendy je někdy to nejjednodušší i tím nejlepším. A v newyorském stylu se toto rovná bagelu a vynikající kávě - obojí Two Planets vrchovatě splňuje.

Bagely můžete ochutnat obyčejné, s mákem, se sezamem, s rozinkami, se skořicí atd. a protože bagel by nebyl bagelem bez pomazánky, i těch je tu na výběr mnoho - od příchutě s jalapeňo papričkami až po tu ze sušených rajčat. Losos pochází z legendární Glut und Späne a pokud by se náhodou stalo, že bagely došly, stále ještě mají bohatou selekci typicky amerických sladkostí - jako např. domácí Oreo nebo brownies. Takže cíl návštěvy je jasný... :)

Další skvělá bistra v Berlíně jsou např. Ban Ban Kitchen s korejskou kuchyní (TADY), Berlin Burger International (TADY), Factory Girl (TADY), vegetariánský Fast Rabbit (TADY) nebo Big Stuff Smoked BBQ (TADY).

 

Název: Two Planets

Adresa: Hermannstr. 230

120 53  Berlín-Neukölln

Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál