autor:

Bistro: Egg Shop, New York

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Bistro: Egg Shop, New York

Vajíčka jsou nejenom plná proteinů, ale i natolik verzatilní, že lze založit podnik, který prodává pouze jídla, jejichž součástí jsou právě ony - tedy newyorský Egg Shop ve čtvrti Nolita. Na všechny možné i nemožné způsoby přípravy je umějí udělat právě tady a když připočítáte nádherný bílo-tyrkysový design interiéru (od WRK Design), máte další položku ve vašem "must-go" seznamu.

Další krásné podniky, které v New Yorku stojí za navštívení jsou např. bistro/juice bar Butcher´s Daughter (TADY), kavárna Happy Bones (TADY), Café Brunswick (TADY), Nolita Mart (TADY), Iconic Café (TADY), Maman (TADY), restaurace Root and Bone (TADY), zmrzlinárna Odd Fellows (TADY) a bydlet můžete v hotelu The Paper Factory (TADY), The Nolitan Hotel (TADY), The Dean Hotel (TADY).

 

Název: Egg Shop

Adresa: 151 Elizabeth Street

10012 New York

USA

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál