autor:

Bistro a Juice Bar: Pure, Londýn

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Bistro a Juice Bar: Pure, Londýn

Londýnské bistro a juice bar Pure - Made For You je celé o skvělém a vždy striktně čerstvém jídle a džusech. Vše je připravováno na místě, včetně denně pečeného chleba i pečiva, a perfektní pro zdravý oběd či večeři v jakoukoli roční dobu.

Pure si zakládá na tom, že nic z jejich nabídky neobsahuje konzervační látky ani zbytečné přísady a podle následujících fotografií usuzujeme, že zde by se rozsvítily oči i tomu nejzarytějšímu fast foodovému nadšenci.

Čerstvě vymačkané džusy, do kterých není přidána jediná přísada navíc a pijete tak opravdu vymačkané ovoce, jsou zde nejobjednávanějším artiklem a my velmi dobře chápeme proč. Tak na (vaše) zdraví! :)

Další londýnský juice bar je Roots and Bulbs, na skvělou kávu v Londýně zajděte do The Proud Archivist, do The Monocle Café, Damson & Co nebo do Hally´s Café a skvěle se najíte např. v Cabana-Brasilian Barbecue, Raw DuckGrain Store, Canteen, CevicheChooksUnion Jacks, Terrace Restaurant nebo Wishbone.

 

Název: Pure - Made For You

Adresa: V Londýně máte celkem 5 možností

Pure Soho (Beak St, W1)
Pure Fiztrovia (Goodge St, W1)
Pure Covent Garden (151 Shaftesbury Avenue, WC2)
Pure Bank (60 Cheapside, EC2V)
Pure Canary Wharf (One Canada Sq, E14)

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál