autor:

Asijský fast food: Chop Chop, Tel Aviv

kategorie:
Restaurace
publikováno:
počet komentářů:
0
Asijský fast food: Chop Chop, Tel Aviv

Chop Chop je asijský fast food v izraelském Tel Avivu. Realizace tohoto projektu se skládala z kompletního procesu, od pojmenování,  identity značky, obalů výrobků, prostorové grafiky, stejně jako naplánování celého interiérového designu samotné restaurace, včetně nábytku vyrobeného na zakázku na míru.

Největší výzvou pro Studio Praktik bylo vytvořit soudržnou identitu na velmi malém prostoru, protože celá restaurace má výměru cca 60 čtverečních metrů. Konečný výsledek je příjemný mix asijského pouličního trhu, odvážné barevné palety a velké typografie v kombinaci s moderní a svěží atmosférou, která se přímo do srdce Tel Avivu skvěle hodí.

A vzhledem k tomu, že do neprávem opomíjeného Tel Avivu začal z Prahy před nedávnem létat jeden nízkonákladový dopravce, vřele doporučujeme ho navštívit a zkoušet, objevovat a ochutnávat vše možné i nemožné ;)

 

Název: Chop Chop

Adresa: Ibn Gabirol St.

6473501  Tel Aviv

Izrael

 

Chop 1

Chop 2

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál