autor:

Obchod: YouHeShe Store, Kodaň

kategorie:
Obchody
publikováno:
počet komentářů:
0
Obchod: YouHeShe Store, Kodaň

Kodaň - královské město s úžasnou atmosférou. Místo, kde si můžete odpočinout při západu slunce se sklenkou vína, či se jen tak kochat atmosférou starého města. Typická historická zákoutí doplňují také malé obchůdky. Jedním z nich je od roku 2007 i obchod s názvem YouHeShe Store s množstvím značek, které čekají na to, aby doplnily váš šatník. Najdete zde oblečení a doplňky oblíbených designérů a brandů z celého světa, jako jsou například Acne, Alexander Wang či Anna Sui, a navíc součást sortimentu tvoří také modely mladých začínajících návrhářů.

YouHeShe nabízí spojení digitálního a fyzického světa. Kdo nemůže využít originálně zařízených prostor kamenného butiku, které dokonce získaly ocenění za svůj design na Fashion Awards Dansk, přijde si na své v jeho online verzi, patřící mezi nejvyhledávanější internetové obchody v Dánsku. Ať už se tedy vydáte prozkoumat bílé minimalistické prostředí butiku přímo v Kodani, nebo pouze shlédnete jeho digitální podobu v pohodlí domova, YouHeShe stojí za vaší pozornost.

 

Název: YouHeShe Store

Adresa: Rentemestervej 67D, Baghuset

2400 Kodaň

Dánsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál