autor:

Obchod: Voo Store, Berlín

kategorie:
Obchody
publikováno:
počet komentářů:
0
Obchod: Voo Store, Berlín

Berlínský Voo Store se nachází ve čtvrti Kreuzberg, ve staré zámečnické dílně, která mu propůjčila neskromných 300 metrů čtverečních, alespoň podle nás, úchvatné prodejní plochy, která by pro tento typ sortimentu snad ani nemohla vypadat lépe. A když o něm psaly i magazíny Vogue a Elle, je jasné, že za návštěvu rozhodně stojí.

Obchod funguje jako concept store, tzn. že v něm najdete selekci dámských i pánských kousků, šperků, bot a designových doplňků, od nejrůznějších značek (např. Acne, A.P.C, A Kind of Guise, Atelier Maison Mallon, Bag’n'Noun, BASE Range, Doimoi, DSTM, Essl, Henrik Vibskov, New Balance, Nike, Silent by Damir Doma, Surface to Air, Virginie Garnier, The White Briefs, Wood Wood) v nejrůznějších cenových relacích.

A přímo uvnitř obchodu nachází kavárna Companion Coffee, jejíž kávu by byla věčná škoda neochutnat (vážně, byli jsme tam :)

V Berlíně se to jinak krásnými kavárnami jen hemží, zajděte třebo do Spreegold (TADY), Roamers (TADY), Standert (TADY), The Barn (TADY), Silo Coffee (TADY), Café Westberlin (TADY), Five Elephant (TADY), Two Planets (TADY), Ocelot (TADY) nebo Shakespeare and Sons (TADY).

 

Název: Voo Store Berlin

Adresa: Oranienstrasse 24

10999 Berlín

Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál