autor:

Obchod: The Store, Berlín

kategorie:
Obchody
publikováno:
počet komentářů:
0
Obchod: The Store, Berlín

Berlínský The Store v prestižním SoHo House je místo, které by alespoň nás nikdy, ale opravdu nikdy neomrzelo. Jehomajitelka, Alex Eagle, vytvořila něco, co sama nazvala "urban oasis" a my nemůžeme než pochvalně pokyvovat. Najdete zde samozřejmě dámskou a pánskou módu a nábytek a interiérové doplňky, ale také veganskou kavárnu, sekci s vinyly, pánské holičství, pracovní prostor, když už vás to doma nudí a mnohem více.

Podobným berlínským podnikem je náš oblíbený Voo Store (více o něm TADY) a pokud budete mít hlad, zkuste třeba Berlin Burger International, Two Planets, Parker Bowles, Daluma, Chipps, Bosco, District Mot, No Fire No Glory, Schiller Burger, Fast Rabbit, Spreegold, Aunt Benny, Father Carpenter, Ban Ban Kitchen, La Soupe Populaire, Shiso Burger, Mogg and Melzer.

 

Název: The Store

Adresa: SoHo House Berlin

Torstrasse 10

10119, Berlín, Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál