autor:

Obchod s magazíny / knihkupectví: Do You Read Me? Berlín

kategorie:
Obchody
publikováno:
počet komentářů:
0
Obchod s magazíny / knihkupectví: Do You Read Me? Berlín

Vzhledem k tomu, že jeden magazín se snažíme vytvářet, dokážete si lehce představit, jak se asi cítíme v podobném obchodě. Jako v nebi, v ráji, v sedmém nebi? Ne, ještě mnohem dál. Chtěli bychom jeden takový pokoj doma, o který by se někdo staral a přidával každý měsíc / týden nová vydání všech těchto magazínů. Dobře, konec snění... :) 

V berlínském obchodě s magazíny a knihami Do You Read Me? seženete snad bez přehánění všechny světové magazíny o umění, módě, fotografii a kultuře. Jestli tedy plánujete třídenní výlet do Berlína a jste podobní "blázni" jako my, přidejte rovnou jeden den, který strávíte právě tady :)

V Berlíně můžete při nekonečné četbě právě zakoupených magazínů navštívit tyto kavárny/bistra/cukrárny: Two Planets, The Barn, Five Elephant, Silo Coffee, Café Westberlin, Spreegold, Daluma, Ocelot, Standert, Companion Coffee, Roamers, Café Filterhouse, Two and Two, Aunt Benny, Vanilla, Shakespeare and Sons, Café Pförtner.

 

Název: Do You Read Me?

Adresa: Auguststraße 28

10117 Berlín-Mitte

Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál