autor:

Obchod: Poszetka Showroom, Katowice

kategorie:
Obchody
publikováno:
počet komentářů:
0
Obchod: Poszetka Showroom, Katowice

Studio Grzegorz Layer navrhlo renovaci staré textilní tovární budovy na tento nádherný dvoupatrový showroom obchodu s ručně vyráběnými pánskými módními doplňky v polských Katowicích, která zabrala několik měsíců. Z předešlých pěti oddělených místností je nyní jeden otevřený prostor, a to v obou patrech, dohromady 100 metrů čtverečních.

Přírodní světlo se dovnitř dostává skrze velká okna velmi lehce, což je u podobného řemesla a pracovních prostor zcela nezbytné.

 

Název: Poszetka Showroom

Adresa: Sikorek 13

40-537 Katowice

Polsko

 

Poszetka

Fotografie: Dorota Zyguła-Siemieńska

Poszetka 2

Fotografie: Jakub Patelski

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Vinný Bar, Polsko 0

  Bar: Fiesta Del Vino Wine Bar, Poznań

  Nádherný vinný bar o výměře štědrých 120 čtverečních metrů v polské Poznani navrhlo designové studio mode:lina a najdete v něm vína z celého světa, která zde můžete zakoupit nebo pouze ochutnávat, a zakusovat vše lahůdkami z tapas baru.

 • Kropkaaaa

  Bistro: Kropka, Gdynia (Polsko)

  Nádherný interiér prezentuje polský fast food s názvem Kropka, který nabízí tradiční pochoutku a to zapékanou bagetu. Na 11,5 m² dokázalo studio PB/Studio vykouzlit jak prostor pro přípravu jídel, tak pro jeho konzumaci.

 • Paper and Tea

  Čajový obchod: Paper and Tea, Berlín

  Kromě stovek nejrůznějších čajů vám zde i odborně vysvětlí jak který připravovat a pít. Ne vždy je totiž zalití vroucí vodou a pětiminutové louhování tím pravým způsobem přípravy...

 • jazz-club-fantom-bytom-polsko- hh

  Jazz Club: Fantom, Bytom (Polsko)

  Jazzový club Fantom byl nedávno znovuotevřen po rozsáhlé rekonstrukci budovy ve které sídlí a zákazníci se prý při první návštěvě často ptali, zdali tu stavební práce stále probíhají. Ne, takhle to majitel a architekti ze studia Medusa chtěli.

 • knihkupectvi-pagefive-praha h

  Knihkupectví: PageFive, Praha

  PageFive je mladé knihkupectví a vydavatelství specializující se na prodej a produkci výtvarných publikací, autorských tisků a uměleckých periodik a jsou posedlí papírem, knihami a různými formami vizuální kultury

 • obchod-youheshe-store-kodan h

  Obchod: YouHeShe Store, Kodaň

  Jednoduchý design, nádech historie a trendy oblečení pohromadě? YouHeShe Store, s množstvím značek, které čekají na to, aby doplnili Váš šatník. V minulosti dostal ocenění jako nejlepší prodejní prostor, při předávání Fashion Awards Dansk.

 • Verg., Mil.

  Restaurace / Concept Store: Verger, Milán

  Verger Concept Store je concept store a restaurace v jednom a nachází se v blízkosti centra Milána. Můžete jíst perfektní italské těstoviny, k tomu si přečíst knihu a zakončit to nákupem oblečení a doplňků.

 • 88th Strett

  Restaurace: 88th Street, Krakow

  Restauraci navrhlo polský studio Forbis Group a hlavním záměrem projektu bylo převést atmosféru města, které nikdy nespí, až sem - do polského Krakowa.

 • dorsz

  Restaurace: The Dorsz, Krakow

  Polská restaurace The Dorsz se nachází v Krakowě a je jedinou v celém Polsku, která servíruje pravé anglické Fish & Chips připravované tradiční cestou. Kromě toho servírují i další typická britská jídla.