autor:

Obchod / kavárna: Property Of, Amsterdam

kategorie:
Obchody
publikováno:
počet komentářů:
0
Obchod / kavárna: Property Of, Amsterdam

Vybírání perfektní pánské tašky může být proces únavný a zdlouhavý, což se minimálně v Amsterdamu a Singapuru (následovat by měl New York a Tokio) rozhodli vyřešit majitelé obchodu/kavárny Property Of Richard Chamberlainand a Peter Teo.

Před zrcadlem se tu s desítkami tašek můžete nakrucovat jak dlouho chcete, navíc s organickou kávou zcela zdarma, protože Property Of chce být více než jen obchod s pánskými doplňky. I proto prodává magazíny a knihy.

V Amsterdamu zajděte do: Salátový bar SLA (TADY), The Student Hotel (TADY), Room Mate Hotel (TADY), Hotel Not Hotel (TADY), kavárna Coffee Company (TADY), Stork Restaurant (TADY), restaurace Mercat (TADY), Restaurant de Kas (TADY) nebo baru Mash (TADY).

 

Název: Property Of

Adresa: Herenstraat 2

1015 CA  Amsterdam

Holandsko

 

Property 5

Property OF 4

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

 • Café george, Amsterd.

  Kavárna: Café George, Amsterdam

  Perfektní lokace, překrásný interiér, vynikající kávu a menu, které nejenom dobře vypadá, ale i chutná, máte jasno, kam se zajít ve městě hříchu občerstvit (protože Coffee Shopy zpravidla kávu neprodávají :)

 • Flinders C. hl.

  Kavárna: Flinders Café, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Flinders Café je přesně ten typ kavárny, kam si chcete po celodenním objevování města sednout, dostat vynikající kávu, skvělý zákusek a pozorovat kolemjdoucí.

 • Mash Bar

  Bar: Mash, Amsterdam

  Holandské designové studio Ninetynine navrhlo interiér malinkého amsterdamského baru jménem Mash kompletně ze dřevotřísky, protože je to levný a dostupný materiál, se kterým se navíc dobře pracuje.

 • Hotel Amsterdam Room Mate

  Hotel: Room Mate, Amsterdam

  Amsterdamský Room Mate Hotel je moderní čtyřhvězdičkové ubytování u vody přímo v centru holandské metropole s výhledem na vodu a v dochodové vzdálenosti od hlavního náměstí Dam Square.

 • Boterham hl. 0

  Kavárna / bistro: Boterham, Amsterdam

  Amsterdamský podnik Boterham spojuje vynikající kávu, ještě lepší sendviče, módu, design a umění v jednom jediném obchůdku a náhodou tak není ani to, že se nachází přímo vedle Amsterdam Fashion Institute ;)

 • CC Amsterd

  Kavárna: Coffee Company, Amsterdam

  Řetězec Coffee Company se v Amsterdamu úspěšně rozrůstá a pobočka ve čtvrti Oosterdok je ta, kam půjdete nejen na skvělou kávu, ale i si počíst v nádherných magazínech a rozhlížet se po krásném interiéru.

 • concepts

  Kavárna: Coffee Concepts, Amsterdam

  Amsterdamský Coffee Concepts ve čtvrti Old South je zároveň kavárnou, knihkupectvím, juice barem a marketingovou agenturou a tento multikonceptuální podnik si společně založily dvě sestry a jejich kamarádka.

 • Wasserette 2 hl.

  Kavárna: De Wasserette, Amsterdam

  Představte si kavárnu v Amsterdamu, která nejen že stojí na rohu rušného náměstí, ale také do ní téměř po celý den svítí slunce plus si zde vychutnáte vynikající kávu a zdravou snídani/svačinu/oběd...

 • Mercat 5

  Restaurace: Mercat, Amsterdam

  Španělská restaurace Mercat rozšiřuje už tak docela široké portfolio možností, jak se zde stravovat mezinárodně. Slovo "mercat" znamená v katalánštině "trh" a to se pochopitelně odrazilo nejen na designu interiéru, ale i v menu.