autor:

Kavárna: Two Hands, New York

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Two Hands, New York

Giles Russell a Henry Roberts jsou dva australští surfaři, kteří se rozhodli přinést trochu pohodového australského životního stylu do věčně usěpchaného New Yorku v podobě jejich nádherné kavárny Two Hands s výhledem na čtvrtě Chinatown a Little Italy. Oba zbožňují kávu, dobré jídlo a poznávání lidí, takže myšlenka kavárny se jevila jako spojení příjemného s užitečným (popř. výdělečným) :)

Název vznikl podle prvního filmu herce Heatha Ledgera a za nejlepší ručně dělaný dárek považuje Giles marmeládu své tety Hinny, kterou jednou ročně navštěvuje na Novém Zélandu a pokaždé tam prý tuto marmeládu snídá, obědvá i večeří. Na snídani avokádový sendvič, bagetu s lososem a čerstvý džus s sebou do práce, odpoledně po cestě domů vynikající kávu - to vše vám v Two Hands rádi připraví.

Další skvělé newyorské kavárny jsou např. Toby´s Estate, Café Brunswick, Happy Bones, Maman, Iconic Café, Nolita Mart.

 

Název: Two Hands

Adresa: 164 Mott Street

10013  New York

USA

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál