autor:

Kavárna: Tomboy Café, Melbourne

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Tomboy Café, Melbourne

Pia Hambour a George March jsou dvě geniální pekařky a cukrářky, které se po čase rozhodly otevřít si společně svůj podnik - Tomboy Café. Primárně je toto místo věnované vegetariánským nadšencům, veškeré sladké výrobky jsou bezlepkové a snaží se maximálně využívat lokálních a sezónních produktů. Interiér je mix vintage a industrialismu, což pro kavárno-bar funguje skvěle.

Pia a Gerorge také vydávají místní noviny Tomboy, které informují o současném dění v této části města a dávají spoustu prostoru mladým a zatím neznámým umělcům, aby se o jejich práci dozvědělo co nejvíce lidí.

Při návštěvě Melbourne doporučujeme tyhle skvělé podniky: Barry Coffee and Food (TADY), restauraci Feast of Merrit (TADY), mexickou restauraci Fonda (TADY), kavárnu Foxes Den Café (TADY) a restauraci Hammer and Tong 412 (TADY).

 

Název: Tomboy Café

Adresa: 356 Smith St.

3066 Melbourne 

Austrálie

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál