autor:

Kavárna: The Monocle Café - Londýn

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
1
Kavárna: The Monocle Café - Londýn

"Chtěli jsme vytvořit perfektní místo pro ranní setkání u vynikající kávy, dlouhý a líný víkendový oběd i sklenku Prosecca po náročném dni v práci", říká Tyler Brulé, editor-in-chief skvělého magazínu s názvem Monocle. na všechny aspekty designu i konstrukčního řešení kavárny pečlivě dohlížel tým v čele s Yoshitsugu Takagim, který chtěl započatou vizi dokončit v časovém úseku kratším než 3 měsíce. Nelehkou výzvu se podařilo naplnit bezchybně. Nejpoužívanějším materiálem je dřevo z červeného dubu, které najdete skrze celý interiér.

Vše od ubrousků s monogramem, přes závěsná svítidla až k taškám, ve kterých si odnesete objednávku s sebou, bylo navrženo v souladu s vysokými standarty značky, jejíž magazín, pokud jste se s ním ještě nesetkali, je rozhodně ten za jehož tištěnou verzi se vyplatí utratit nějaké peníze... :)

 

Název: The Monocle Café

Adresa: 18 Chiltern Street

W1U 7QA, Londýn

Velká Británie

 

M.C. 1

M.C.2

M.C.3

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist