autor:

Kavárna: The Barn, Berlín

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: The Barn, Berlín

The Barn ( v překladu Stodola) je název berlínské kavárny, která má v zadní části svou vlastní pražírnou. Majitel Ralf Rüller se rozhodl jít striktní, ale podle jeho přesvědčení, jedinou poctivou cestou, jak zákazníkům ukázat pravé kouzlo kávy. Což znamená, že neservírují ani cukr, ani mléko a k jídlu mají sice skromnou, ale vynikající selekci zákusků a sendvičů.

Sem musí zajít opravdoví milovníci a obdivovatelné kávy, kteří rádi zaplatí o něco vyšší cenu za perfektní, zde speciálním tajným procesem připravený šálek. Místní baristé se také nejen zúčastňují, ale i umisťují na nejrůznějších šampionátech v přípravě tohoto lahodného nápoje.

Bydlet v Berlíně doporučujeme v ultra stylovém Bikini Hotelu (TADY) nebo v útulných a domáckých apartmánech Gorki (TADY), večer do baru Mercado San Cosme (SEM) nebo Princ Charles (SEM), do cukrárny Vanilla (SEM) a na skvělou kávu do podniku Companion (TADY), Westberlin (TADY) nebo Standart (TADY). 

 

Název: The Barn

Adresa: Auguststraße 58

10119 Berlín

Německo

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál