autor:

Kavárna: Superette, Kapské město

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Superette, Kapské město

Kavárna/bistro Superette v jihoafrickém Kapském městě se nachází na ikonické Albert Road, která je plná nejrůznějších obchodů, galerií a kaváren a proto se snaží co nejvíce propagovat lokální umělce a designéry a dávat jim prostor, kde mohou svoje práce a díla ukázat.

Majitelé Justin Rhodos a Cameron Munro už za sebou mají jeden úspěšný podnik (v roce 2006 otevřeli Neighbourhood Market) a protože s jedním je přece málo práce, pustili se do druhého.

Superette má velmi elegantní interiér a žluté s bílou to velmi sluší. Zavěšené rostliny, vysoké stropy a skleněné stěny pouštějí dovnitř tolik přírodního světla, kolik je jen možné a když k tomu pojídáte a popíjíte vynikající pokrmy z denně se měnícího menu a kávu z vlastní pražírny, chybí vám ještě něco?

 

Název: Superette

Adresa: 66 Albert Road

Woodstock

7925, Kapské město

Jihoafrická republika

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál