autor:

Kavárna / restaurace: Small Victories Café, Melbourne

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna / restaurace: Small Victories Café, Melbourne

Krásnou kavárnu Small Victories Café v australském Melbourne si založili Novozélanďané Alric Hansen a Ben Farrant, které pojí patnáct let trvající přátelství. Přibližně stejně dlouho se bavili o tom, jak skvělé by bylo otevřít si svojí kavárnu a protože se jim to nakonec podařilo, dává okamžitě smysl i její název Small Victories (Malá vítězství). Bohaté snídaně, zdravé obědy, luxusní večeře - cokoli si vymyslíte vám zde splní.

V Melbourne se to krásnými a příjemnými podniky jen hemží, přesvědčit se můžete tady: Tomboy Café (TADY), Barry Coffee and Food (TADY), Industry Beans (TADY), Lucky Penny (TADY), Foxes Den Café (TADY), restaurace Big Stuff (TADY), restaurace Feast of Merit (TADY), restaurace Fonda (TADY), Hammer and Tong 412 (TADY) a bydlet můžete v krásném The Terminus Hotel (TADY).

 

Název: Small Victories Café

Adresa: 617 Rathdowne Street

3054  Melbourne

Austrálie

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál