autor:

Kavárna: Oslo Kaffebar, Berlín

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Oslo Kaffebar, Berlín

Jak by jednoduše napovídal název, Oslo Kaffebar byste hledali v Oslu. Ale to si jen Nor Kristian Moldskred otevřel kavárnu v milovaném Berlíně. Přepadne-li vás hlad, několik sladkých kousků si zakoupit můžete, ale důraz je kladen především na kávu, která je opečovávána a připravována s láskou, kterou ne vždy všude najdete.

V zadní části kavárny navíc najdete i vinyl shop, který nabízí především rockové pecky ze 70. let jako např. desky Led Zeppelin, Jethro Tull nebo Pink Floyd.

Až si v Berlíně po obědě v Boscu koupíte v obchodě Do You Read Me? nějaký skvělý magazín, čtěte si ho v jedné z následujících kaváren/bister/cukráren: Two Planets, The Barn, Five Elephant, Silo Coffee, Café Westberlin, Spreegold, No Fire No Glory, Daluma, Ocelot, Standert, Companion Coffee, Roamers, Café Filterhouse, Two and Two, Aunt Benny, Vanilla, Shakespeare and Sons, Café Pförtner nebo Royals & Rice.

 

Název: Oslo Kaffebar

Adresa: Eichendorffstraße 13

10115  Berlín

Německo

 

Fotografie: Instagram Oslo Kaffebar

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál