autor:

Kavárna / obchod: Sweatshop, New York

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
2
Kavárna / obchod: Sweatshop, New York

Sweatshop je newyorská kavárna / obchod v Brooklynu, kterou si otevřeli dva mladí australští grafičtí designéři, Ryan a Luke.. Funguje tedy nejen jako coffee shop, ale také jako jejich studio a obchod. Samozřejmě tu každý den najdete i něco k zakousnutí a dvěma klukům, kteří měli sen a ten zrealizovali ve vysněném New Yorku, moc fandíme! :)

Jídlo a káva jsou při návštěvě New Yorku důležitou součástí programu mnoha lidí, a proto zajděte i do: restaurace The Butcher´s Daughter, Root and Bone, Flinders Lane, The Fat Radish, Tacombi, Egg Shop, The John Dory Oyster Bar, Babu Ji, Glasserie, Chef´s Club, kavárny Toby´s Estate, El Rey, Jack´s Stir Brew Coffee, Café Brunswick, Happy Bones, Two Hands, Nolita Mart, Bluestone Lane, Maman, Iconic Café, bydlet můžete v hotelu CitizenM, The Dean Hotel, The Nolitan Hotel, The Nomad Hotel.

 

Název: Sweatshop

Adresa: 232 Metropolitan Ave

Brooklyn, NY 11211

USA

 

Jídlo a káva jsou při návštěvě New Yorku důležitou součástí programu mnoha lidí, a proto zajděte i do: restaurace The Butcher´s Daughter, Root and Bone, Flinders Lane, The Fat Radish, Tacombi, Egg Shop, The John Dory Oyster Bar, Glasserie, Babu Ji, Chef´s Club, kavárny Toby´s Estate, El Rey, Jack´s Stir Brew Coffee, Café Brunswick, Happy Bones, Two Hands, Nolita Mart, Bluestone Lane, Maman, Iconic Café, bydlet můžete v hotelu CitizenM, The Dean Hotel, The Nolitan Hotel, The Nomad Hotel.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist