autor:

Kavárna: Muy Mío Café, Barcelona

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
1
Kavárna: Muy Mío Café, Barcelona

V barcelonské čtvrti Santalo se nachází kavárna Muy Mío, kam rezidenti i turisté utíkají před městským shonem i hlukem, aby si vychutnali skvělou kávu v klidném a příjemném prostředí. Vizuálně přitažlivý prostor zařízený v neutrálních barvách, kde můžete donekonečna sedět v extrémně pohodlných sedačkách a listovat magazíny, které jsou zde k dispozici a k tomu ochutnávat čerstvé a zdravé pokrmy převážně středomořské kuchyně - napadá vás lepší strávení podvečera po celodenním prozkoumávání tohoto nádherného města? Navíc když se ve večerních hodinách a o víkendech mění kavárna na koktejl bar s DJem...? 

 

Název: Muy Mío Café

Adresa: Carrer de Santaló, 11

08021 Barcelona

Španělsko

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Pěkný příspěvek vyzdvihující tuto kavárnu. Popisek a především fotky mě zaujaly. A tak jsem sobotní odpoledne vyrazila do této kavárny. Víte, když už zveřejňujete článek o nějakém podniku, přidejte opravdu fotky, které jsou pravdivé realitě.

    Obrázky ve fóru jsou viditelné jen pro přihlášené. Přihlášení nebo Registrace.
      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist