autor:

Kavárna: Lokaal Espresso - Bar, Rotterdam

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Lokaal Espresso - Bar, Rotterdam

Kreativní rotterdamský tým, říkající si WEAPONOFCHOICE je známý pro svoji chuť jít vždy proti proudu a klasickým konvencím. Nedávno dokončili svůj poslední projekt, který se jejich obvyklému schématu trochu vymyká - nádherný espresso bar LOKAAL je poctou těm, kteří dokáží ocenit vynikající kávu a zároveň elegantní a stylový design interiéru ve kterém si zmíněný šálek vychutnáváte. Kavárna se nachází v blízkosti železniční trati v centru holandského Rotterdamu a je místem s opravdu propracovanými detaily, a to včetně minimalistických černobílých jídelních lístků či vizitek.

Design interiéru je znovuvzkříšením podoby klasických jídelen, jak je známe ze základní školy, avšak s "malým" pokrokem. Borové dřevo a mosaz vytváří společně esenci lehkosti a pohdolnosti, která vás láká strávit zde všechna pod(zimní) odpoledne s knihou v ruce.

 

Fotografie: Mathilde Karrer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál