autor:

Kavárna: Kaffeine, Londýn

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Kaffeine, Londýn

Pouhé dvě minutky chůze od Oxford Circus a také za rohem od BBC Broadcasting House je v Londýně kavárna Kaffeine, kterou vlastní australsko-novozélandský pár majitelů. Podnik známý jednoduše proto, že si zde můžete dát a nebo odnést s sebou vynikající kávu - a to není špatná reputace pro tak obrovské město s mnoha a mnoha skvělými kavárnami.

Již 4 roky existující Kaffeine zcela záměrně nemá wi-fi, ani zásuvky pro váš laptop, sem se totiž chodí káva vychutnat, ne jen koupit, abyste zde mohli na internetu prosedět půl dne.

Další londýnské kavárny zasluhující si vaši návštěvu jsou např. The Monocle Café (TADY), The Proud Archivist (TADY), Shoreditch Grind (TADY), Damson and Co (TADY), Hally´s Café (TADY), Unpackaged Grocery and Café (TADY) nebo The Riding House (TADY). 

 

Název: Kaffeine

Adresa: 66 Titchfield Street

W1W 7QJ  Londýn

Velká Británie

 

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál