autor:

Kavárna: Kafé Bulten, Stockholm

kategorie:
Kavárny
publikováno:
počet komentářů:
0
Kavárna: Kafé Bulten, Stockholm

Turistickou přestávku na vynikající kávu si při objevování krás nového města uděláme rádi snad všichni. A ve švédském Stockholmu by ideálním místem pro kávovou pauzu mohlo být Kafé Bulten - pojmenované podle názvu starého bloku, kde se nyní v obchodním domě kavárna nachází. Celková ambice majitelů byla dosáhnout komerčního prostoru plného barev, rozmanitosti, pozitivní nálady a života. Designéři ze studia Moodus ví, že ve Skandinávii nenalákáte na extravagantní design, spíše naopak. Musíte vymyslet takový vzhled, který vtáhne zákazníka dovnitř a zaručí, že si vynikající kávu bude chtít dát právě zde.

Přesto má interiér výrazný barevný charakter a ponechané určité industriální prvky. Ty z něho lehce vytvářejí místo, kde si mnoho lidí o polední pauze či po práci rádo na chvíli oddechne a vychutná vše, co Kafé Bulten nabízí. 

Název: Kafé Bulten
Ardesa: Långholmsgatan 13
Söder, Stockholm
Švédsko 

 

Fotografie: Mathias Nero

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál